شرکت کوشا طب تجارت نوید

شرکت کوشا طب تجارت در سال 1371 توسط یک جوان کارآفرین با هدف ارائه ابزار جراحی تخصصی مغز و اعصاب ( لامینکتومی و کرانیاتومی )  پایه گذاری شد و بعد از گذشت 16 سال برای گسترش و توسعه کسب و کار به کوشا طب تجارت نوید در سال 1387 تغییر نام پیدا کرد. تیم Kttn با حضور 31 ساله در بازار و شناخت نیاز های اساسی استادان و جراحان در دانشگاه های علوم پزشکی و کشور، مراکز بیمارستانی دولتی و خصوصی، کلینیک ها و مطب های پزشکی و دنداپزشکی توانسته ایم اعتماد را در زمینه ابزار جراحی تخصصی با کیفیت آلمانی جلب کنیم. این گروه همواره در تلاش بوده تا به لحاظ وسعت خدمات و کیفیت محصولات در مسیر رشد و پیشرفت قدم برداریم و امروز با افتخار اعلام می نماییم که با بهره گیری از سرمایه های انسانی جوان و تحصیل کرده در رشته مهندسی پزشکی و متخصص این سرزمین به این هدف عالی نائل گردیم.   

زمینه های تخصصی شرکت Kttn : کوشا طب تجارت نوید

  1. جراحی مغز و اعصاب
  2.  جراحی گوش و حلق و بینی 
  3. جراحی دهان و فک و صورت
  4. دندانپزشکی
  5. جراحی پلاستیک
  6. جراحی عمومی 
ماموریت ما

ماموریت ما این است با ارائه ابزار جراحی با کیفیت به جراحان و دندانپزشکان خود، استاندارد های بین المللی و آخرین تکنولوژی مواد اولیه استیل ابزار جراحی در دنیا، کیفیت و لذت جراحی را در سرتاسر ایران ارتقا دهیم. تنها ماموریت تیم Kttn فروش ابزار نیست بلکه ماموریت ما بالابردن سطح توقع شما از ابزار جراحی های موجود در در بازار است در کنار پرسنلی که به صورت ویژه در هر بخش تخصصی، آموزش و مهارتهای کافی را می بینید که به صورت تخصصی محصولات کاربردی در اختیارتان قرار میگیرد. 

چشم انداز ما

چشم انداز ما تا سال 1405 جلب اعتماد روز افزون شما جراحان عزیز است و تبدیل شدن به قطب اصلی مورد اعتماد جراحان و مراکز درمانی در زمینه ابزار جراحی با کیفیت در سرتاسر ایران است. 

گارانتی و خدمات

شرکت Kttn تعهد می دهد که در صورت بروز نقض های فنی سیاه شدگی و زنگ زدگی در حین اتوکلاو، وارانتی لایف تایم بی قید و شرط تعویض محصولات را دارد. همچنین تمام مشتریانی که ابزارهای برشی را از ما خریداری میکنند، شامل گارانتی بی قید و شرط تیز کردن ابزار مورد نظر میشوند.

اهداف راهبردی
  • ارائه ابزار با کیفیت جراحی
  • تکمیل بخش ابزار های کاربردی با متد روز جراحی
  • انتقال حس خوب جراحی با کمک از ابزارهای درجه یک 
  • آموزش و ارائه کارشناسی حرفه ای ابزار از لحاظ کیفیت و نحوه استفاده و اصالت کالا